Best of British cars s.r.o.

Objednat testovací jízdu

Naše služby

Profesionální tým pod vedením Ing. Petra Ondráčka se vždy zaručí o co nejrychlejší opravu vašeho vozu Jaguar nebo LAND ROVER. Dle dostupných kapacit vám na požádání zapůjčíme po dobu opravy automobilu náhradní vůz.

Dále nabízíme:

Prodloužená záruka vozidel
podrobné informace a ceny se obracejte na naše prodejní oddělení

Pojištění vozidel
Ke všem prodaným vozidlům nabízíme možnost kompletního pojištění jako je: havarijní pojištění, povinné ručení, připojištění skel, pojištění nákladů na pronájem vozidla, pojištění proti úpadku ceny atd. Veškeré pojištění je možné sjednat přímo na našem autosalonu, včetně vytištění pojistných smluv a Zelené karty, takže naši zákazníci nemusí při nákupu vozidla obcházet více institucí

Registrace SPZ
Pro všechny zákazníky nabízíme službu zajištění kompletní registrace SPZ vč.evidenční kontroly, STK a emisí nejen na vové vozy, ale i na ojetá vozidla při změně majitele.

Úpravy exteriéru vozidel
Pro všechny vozidla umožňujeme na přání zatmavení skel v různých odstínech a současně i změnu barvy vozidla popř.obložení interiéru dle přání zákazníka. Změna barvy se provádí speciální fólií, díky které nejen změníte barvu vozu, ale současně chráníte původní lak proti mechanickému poškození (kamínky na přední kapotu, poškrábání atd.).Fólie se dá kdykoli odstranit aniž by jakkoli poškodila lak karoserie.

Likvidace pojistných událostí
V případě havárie nebo jiné pojistné události na vozidle zajišťujeme kompletní servis vyřízení jednání s pojišťovnou, opravu vozu a zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy.

Pick Up servis
Pokud se nejedná o záruční opravu (např. pravidelná servisní prohlídka-výměna oleje, a pod.) zajišťujeme našim zákazníkům odvoz a dovoz do místa bydliště nebo na dohodnuté místo. V rámci města Ostravy je tato služba zdarma, pokud je odvoz mimo Ostravu je sazba 8,-Kč/km.

Zaměření a seřízení geometrie (celého) podvozkuKONTAKT

Best of British cars s.r.o.

prodej@bofb.cz
+420 555 558 290
Vratimovská 34
718 00 Ostrava 

Otevírací doba

Prodej
Po - Pá: 8.00 - 18.00 hod
So: 8.00 - 14.00 hod

Servis
Po - Pá: 7.00 - 18.00 hod
So: 8.00 - 14.00 hod

Náhradní díly
Po - Pá: 8.00 - 17.00 hod
So: 8.00 - 14.00 hod
scroll up