Přejít k hlavnímu obsahu

KONTAKTUJTE NÁS

Máte dotazy, chcete zkušební jízdu nebo nabídku? Jsme Vám k dispozici. Vyplňte formulář níže. Těšíme se na Vaši zprávu a budeme Vás kontaktovat zpět v nejbližším možném termínu.

 
Obrázkové CAPTCHA
 
Prosíme, zadejte znaky z obrázku výše.

Poznámka k ochraně osobních údajů:
Vaše údaje budou zpracovány na základě platných právních předpisů ohledně ochrany osobních údajů na základě oprávněného zájmu předány vybranému autorizovanému Partnerovi Jaguar Land Rover, který je za stejným účelem zpracuje a využije.

Další informace

Nad rámec výše zmíněného bychom Vás rádi informovali o novinkých týkajících se značky Jaguar a zasílali Vám občas novinky ohledně produktů a služeb, personalizované nabídky a pozvánky na naše akce. Prosíme,vyberte, jakým způsobem si přejete být kontaktováni.

Právo na odvolání

Váš souhlas můžete kdykoli odvolat nebo změnit, popřípadě se můžete vyslovit proti zasílání průzkumu trhu na následující adrese: cs, CZ, Ostrava, 718 00, Vratimovská 34, prodej@bofb.cz.

Kompletní znění Vašeho souhlasu si můžete vyžádat přes kontaktní údaje výše. Další detailní informace ohledně Vašich práv, hlavně práv na informace a smazání osobních údajů najdete v našem

Prohlášení o  ochraně osobních údajů

* Povinné pole