Přejít k hlavnímu obsahu
Der Innenraum eines Land Rovers

NÁŠ SERVIS

MÁTE ZÁJEM O NÁŠ SERVIS? POŽÁDEJTE PŘÍMO O SCHŮZKU NEBO O ZPĚTNÝ TELEFONÁT.

Nahoru

NAŠE SLUŽBY

Oddaný tým pod vedením dlouholetých pracovníků B of B cars Jaguar Land Rover OStrava se vždy zaručí o co nejrychlejší opravu vašeho vozu Jaguar nebo Land Rover. Dle dostupných kapacit vám na požádání zapůjčíme po dobu opravy automobilu náhradní vůz.

Dále nabízíme:

Prodloužená záruka vozidel

podrobné informace a ceny se obracejte na naše prodejní oddělení

Pojištění vozidel

Ke všem prodaným vozidlům nabízíme možnost kompletního pojištění jako je: havarijní pojištění, povinné ručení, připojištění skel, pojištění nákladů na pronájem vozidla, pojištění proti úpadku ceny atd. Veškeré pojištění je možné sjednat přímo na našem autosalonu, včetně vytištění pojistných smluv a Zelené karty, takže naši zákazníci nemusí při nákupu vozidla obcházet více institucí

Registrace SPZ

Pro všechny zákazníky nabízíme službu zajištění kompletní registrace SPZ vč.evidenční kontroly, STK a emisí nejen na vové vozy, ale i na ojetá vozidla při změně majitele.

Úpravy exteriéru vozidel

Pro všechny vozidla umožňujeme na přání zatmavení skel v různých odstínech a současně i změnu barvy vozidla popř.obložení interiéru dle přání zákazníka. Změna barvy se provádí speciální fólií, díky které nejen změníte barvu vozu, ale současně chráníte původní lak proti mechanickému poškození (kamínky na přední kapotu, poškrábání atd.).Fólie se dá kdykoli odstranit aniž by jakkoli poškodila lak karoserie.

Likvidace pojistných událostí

V případě havárie nebo jiné pojistné události na vozidle zajišťujeme kompletní servis vyřízení jednání s pojišťovnou, opravu vozu a zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy.

Pick Up servis

Pokud se nejedná o záruční opravu (např. pravidelná servisní prohlídka-výměna oleje, a pod.) zajišťujeme našim zákazníkům odvoz a dovoz do místa bydliště nebo na dohodnuté místo. V rámci města Ostravy je tato služba zdarma, pokud je odvoz mimo Ostravu je sazba 8,-Kč/km.

Zaměření a seřízení geometrie (celého) podvozku.

KONTAKT NA SERVIS

Navštivte nás v našem autosalonu.

SERVISNÍ NABÍDKY

SJEDNÁNÍ TERMÍNU SERVISU

DALŠÍ SERVISNÍ NABÍDKY

Rádi vám poradíme s naší komplexní servisní nabídkou pro značky Range Rover, Defender a Discovery. Očekávejte špičkové služby a jedinečný servisní zážitek.

Range Rover s přívěsem.

SERVIS A ZÁRUKA

Jsme hrdí na naše výrobky s vynikajícím řemeslným zpracováním. A jsme přesvědčeni, že naše výrobky, od nových vozidel až po příslušenství, jsou výjimečně dobré. Proto se naše záruky vztahují téměř na každý detail.

Range Rover na městské ulici.

ASISTENČNÍ SLUŽBA LAND ROVER

Poskytneme vám nepřetržitou asistenční službu a spolehlivě vám pomůžeme i v obtížných situacích.

 

VÍCE INFORMACÍ O ASISTENČNÍ SLUŽBĚ

Range Rover na městské ulici.

LAND ROVER InCONTROL

Land Rover InControl zajišťuje bezproblémové a bezpečné propojení vašeho vozidla s okolním světem. Jeho součástí jsou infotainment a audiosystémy pro ještě větší pohodlí i asistenční systémy, které zvyšují vaši bezpečnost.

 

PŘEJÍT NA InCONTROL

Range Rover s přívěsem.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Může být ještě originálnější, individuálnější a mimořádnější? Objevte naše originální příslušenství a nechte se inspirovat.

 

PŘEJÍT DO KATALOGU PŘÍSLUŠENSTVÍ