Přejít k hlavnímu obsahu

Dealer Slider

Showroom Jaguar Land Rover Range Rover Ostrava B of B cars best of british cars

Dealer Slider

Náš showroom

Nahoru

O nás

S velkou radostí a hrdostí se od roku 2009 v Ostravě staráme o to nejlepší, co mohou britské automobilky nabídnout. Vozům Jaguar a Land Rover jsme zcela propadli a chováme k nim obrovský obdiv. Postaráme se o vás v moderním centru Jaguar Land Rover Ostrava, kde kromě největšího skladu nových a ojetých vozů Jaguar Land Rover na Moravě. naleznete také servisní zázemí a sídlo firmy. Přijďte k nám vyzkoušet vozy Jaguar a Land Rover a zjistit, proč se k nám naši klienti rádi vracejí.

Předáním nového auta nic nekončí. O váš vůz se postaráme kdykoliv budete potřebovat – provozujeme nepřetržitou asistenční službu. Každoročně pořádáme pro naše klienty a obchodní partnery golfové turnaje a další společenské či sportovní a jiné zážitkové akce. Podívejte se, co jsme v posledních měsících zažili

Podporujeme sportovní kluby a sportovce v Moravskoslezském kraji. Jsme hlavním partnerem házenkářského klubu HCB Karviná a úspěšné mládežnické kategorie basketbalistů BK NH Ostrava. Podporujeme největší závody v silniční cyklistice, cyklistický tým Česká spořitelna - Accolade a také například jeden z nejlepších beach volejbalových turnajů Ostrava Beach Open.

Naši dlouholetou ambasadorkou je nejznámější česká návrhářka Beata Rajská.

Jsme generálním partnerem Golf Resort Čeladná.

Mezi významné partnery naší společnosti se řadí také Nadace Krása pomoci a dobrovolnické centrum Adra Ostrava. Při galavečeru našich 10 let jsme pro zlepšení života seniorů na ostravsku vybrali neuvěřitelnou částku 700 tisíc Kč, za které jsme nakoupili tyto dary.

Na fotogalerie showroom a dokument o B of B cars - Jaguar Land Rover Ostrava se můžete podívat zde

 

 

 

Otevírací doba

Prodej
Pondělí - Pátek:
08:00 - 17:00
Sobota - Neděle:
Zavřeno
Servis
Pondělí - Pátek:
07:00 - 17:00
Sobota - Neděle:
Zavřeno
Náhradní díly
Pondělí - Pátek:
07:00 - 17:00
Sobota - Neděle:
Zavřeno
About us

Kontakt

Prodejní a servisní partner
B of B cars s.r.o. - Land Rover Ostrava

Vratimovská 34
718 00 Ostrava
Česko

ZDE NÁS NAJDETE

49.809628, 18.304318

Adresa

Prodejní a servisní partner

B of B cars s.r.o. - Land Rover Ostrava

Vratimovská 34

718 00 Ostrava

NAPLÁNOVAT CESTU

Náš tým